Zavrieť

Porady

Ako často sa na VŠ odovzdáva vysvedčenie a ako vyzerá?

Odovzdáva sa vysvedčenie na vysokej každý semester/rok alebo sa odovzdáva vysvedčenie len o štátnej skúške? Ako vyzerá také vysvedčenie - uvádzajú sa tam známky (A-E), priemery alebo slovné hodnotenie? Ďakujem...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Jannka95 (Včera 23:27) Čiže tieto priebežné výsledky počas semestrov sa mi už nebudú nikde uvádzať?

    Pocas studia sa ti vysledky zapisuju do "indexu" ... zalezi aky system ma skola, na niektorych su mozno este klasicke papierove knizocky s fotografiou studenta, kde si na kazdy semester zapises predmety a vyucujuci ti potom zapise vysledok skusky/zapoctu. Index predkladas pri zapise do dalsieho rocnika na kontrolu splenenia studijneho planu.
    Predpokladam, ze v sucasnosti ma uz kazda vysoka skola aj elektronicky index - cize zapisy v AIS.

    Vysvedcenie a diplom sa vydava az po ukonceni studia, ak splnis nalezitosti studijneho programu - cize az po vykonani vsetkych statnych skusok a obhajobe diplomovej prace. Odovzdanie vysvedceni sa spravidla vykonava na promociach.

    Citaj skolske dokumenty, vsetko tam mas uvedene.
    osky hlavne na studijnom oddeleni danej skoly by ti kedykolvek toto mali vysvetlit.niektore kredity sa daju nadrobit alebo dorobit,mozes si prenasat skusky do dalsieho rocnika,to vsetko ale zalezi od danej skoly a daneho odboru.

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Vysvedcenie je len o statnej skuske. Pocas studia vysledky vidis predsa v maise. Su tam vypisane predmety, z ktorych bola statna skuska absolvovana a aj hodnotenie + diplomova praca. Vyzera ako normalne vysvedcenie.
    Jannka95 Čiže tieto priebežné výsledky počas semestrov sa mi už nebudú nikde uvádzať?
    alaya1 nie

    Ako často sa na VŠ odovzdáva vysvedčenie a ako vyzerá?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.