Zavrieť

Porady

Môžem si spraviť pedagogické minimum aj po vyštudovaní na ekonomickej fakulte?

Dobrý deň,
chcela by som sa informovať ohľadne štúdia pedagogického minima. Vyštudovala som na Ekonomickej fakulte v BB odbor Cestovný ruch (štúdium som úspešne ukončila štátnou skúškou). Teraz by som však chcela vyučovať predmety ako je zemepis, cestovný ruch prípadne ekonómia. Prosím je možné spraviť si pedagogické minimum aj pri ukončení ekonomického vzdelania? Ak áno, tak do kedy sa podávajú prihlášky na ktorej univerzite? Ďakujem vopred za info...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    BlackRoses je offline (nepripojený) BlackRoses

    Som aký som.... BlackRoses
    Áno.
    Každá univerzita má iné termíny, je potrebné si to pohľadať.
    klaudika1234 A môžem si to minimum spraviť aj na inej univerzite ako kde som vyštudovala?
    BlackRoses Áno, ale ako napísala Ivka70, môžeš učiť len predmety, z ktorých máš záverečné skušky.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Je to mozne, ale ucit ako kvalifikovany pedagog potom mozes len tie predmety, ktore boli predmetom tvojej zaverecnej skusky..
    Ak tam bol aj zemepis, tak aj ten, inak skor ekonomicke predmety.

    Môžem si spraviť pedagogické minimum aj po vyštudovaní na ekonomickej fakulte?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.