Zavrieť

Porady

Zrkadlové nechty

Zdravím, chcem sa opýtať, že či neviete kde sa daju kupit samolepiace zrkladlove folie (nie transfer) na nchty aby som si nemusela objednavat z ebaya s dlhym cakanim a nevedomostou co to bude zac. Viem ze essence mali take aj loreal ale hoc ake ak viete ci sa daju zohnat to je jedno ale co najednoduchsie skusala som aj transfer folie ale pokial to neotlacite do gelu nic moc ... preto znanam samolepky! Dakujem
image.jpeg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    chardoney Dik transfer folia sa bez vrstvy gelu poskodi a gel uz nechcem
    Anika61 No už keď dá niekto za toto neužitočné.....no diiik
    lujza.j Nejedujaj tak su hnusne....
    Anika61 Luji :-) nejedujem,len žasnem...no ale neporadila som dobre tak mi treba...a hnusne sú ozaj
      zbaliť
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    chardoney Ďakujem za odpoveď dámy, samozrejme gugliť viem aj sama. Tieto odkazy verne poznám nalepky od essence sa uz nedaju zohnat a transfer folie su na nic kedze nechcem gelove nechty lebo ak ich nedate do gelu brz ochranneho laku sa za hodinu poskodi a zosupe
    lujza.j 100 ludí 100 chutí...toto nie je môj šialok kávy....v predaji je na výber množstvo lakov....nič iné si si nenašla len toto.....
    kukučka bodka, čiarka, celá veta...len tak mmch
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.