Zavrieť

Porady

rozširujúce štúdium špecialnej pedagogiky a kredity

„Rozširujúce štúdium špeciálnej pedagogiky je štúdium na splnenie kvalifikačného predpokladu na pôsobenie v špeciálnom školstve a s prihliadnutím na ustanovenie § 47 ods. 3 (predtým § 47 ods. 5) za toto štúdium nie je možné priznať kredity“.
- Lenže ja som plne kvalifikovana uciteľka materskej skoly s vysokou skolou druheho stupna s prvu atestackou zaradena do 11. platovej triedy pre mna to rozsirujuce studium neznamena splnenie kvalifikacneho predpokladu, pretoze neposobim v specialnom skolstve no je to studijny odbor, z ktorého vedomosti mozem využívať na správnu diagnostiku dieťaťa v mš a včas spozorovat nejake odchylky od normy atď...... keď som zacinala studovat tento odbor boli ine pravidla, preto sa chcem opytat, ci ani v takomto pripade nie je mozne dostať za rozširuje vzdelanie špecialnej pedagogiky kredity....
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    ak nepracujes v centre spec. -pedag. poradenstva, tak nie. Si ucitelka, nemas diagnostikovat deti. Mas inu napln prace.

    rozširujúce štúdium špecialnej pedagogiky a kredity

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.