Zavrieť

Porady

Orná Poda majcichov

V roku 2009 sme zdedili ornú pôdu v oblasti Majcichov . Jedna sa o viacej pozemkom v tejto lokalite. Hľadám záujemcov ohladom odpredaja a zároveň chcem poradiť podľa máp ktore nam vyhotovili kataster Trnava ktorý s týchto pozemkov je vhodný do budúcnosti na vystavku záhradnej chatky pripadne bývania . Moja otázka znie ak sa niekto vyzná v tejto časti rada by som ho kontaktovala a pripadne dohodla stretnutie . Jedna sa o predaj a rady pretože v tejto časti bývali len naši starý rodicia a polia v tomto regióne nam nic nehovoria .dakujem
misoft Rozlohy? Pre predaj ornej pôdy sú isté pravidlá! A z ornej pôdy len tak stavebný sa spraviť nedá. musela by sa vyňať z pôdneho fondu.
Vyhľadaj si k tomu zákony.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    wabi je offline (nepripojený) wabi

    wabi
    Súhlasím s Matuel, nie je to tak jednoduché a je to veľmi individuálne, tiež som ochotný pomôcť, kľudne sa ohlás a poradím...

    Matuel je offline (nepripojený) Matuel

    Matuel
    Dobrý deň, ako už bolo spomenuté ohľadom predaja ornej pôdy ak je v extraviláne obce existujú určité pravidlá . Kľudne mi napíšte správu, viem poradiť.
    misoft Tu sa radí VEREJNE!!!!!!
    Matuel V poriadku, chcel som len pomôcť, poradiť odpovedaním na túto otázku sa rozhodne nedá len tak napísaním odpovede, ona chce poradiť a chce aby jej s tým niekto poradil a vyslovene píše , že dohodnúť si chce stretnutie. Odkázať človeka na naštudovanie zákonov ako "radíte" Vy je fakt rada. Niečo podobné akoby som sa ja niekoho pýtal, že potrebujem aby mi niekto spravil účtovníctvo a bol by som odkázaný na kurz účtovníctva a štúdium príslušných zákonov alebo by som chcel postaviť priečku a bolo by mi povedané, že postav si ju sám. Síce je to v SR ešte stále dosť v móde, ale človek by mal robiť to, čomu sa rozumie a nie každý má čas a chuť študovať zákony, rozumie sa tomu a zisťovať si postupy ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.