Zavrieť

Porady

vrátí nám daňový úrad omylom zaslanú platbu?

čaute poradáci.. zaplatili sme dvakrát tú istú daň, v tej istej výške, pod stejným VS.. omylom.. vrátí nám to daňový? treba nejak oficiálne vyžiadať? ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    klerak a keby im to nechám do dalšej dane, oni nám to potom automaticky započítajú?
    fortunka Nám niekedy započítajú niekedy nie... na tvojom mieste napisem hned oznam o tom, ze omylom ste poslali platbu 2x a bude nech vam to vratia, alebo zapocitaju s dalsou dan. povinnostou. A vysledok nech vam oznamia. A mozete kludne spavat
    fortunka Netreba to nechat tak, elbo potom vam tam vznikne chaos, ja som to riesila niekolko rokov, ked som preddavky platila vo vyssej sume a furt si daco najdu co nesedi odvtedy
      zbaliť

    Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

    Jarka 1
    Daňový úrad sám od seba vôbec nič neurobí. Správkyňa dane musí mať na každý úkon, ktorý urobí v súvislosti s firmou podklad napr. žiadosť. Ak by to tak nebolo, tak by si mohla robiť čo chce, podľa svojho uváženia a rozhodnutia. To by sa ti iste nepáčilo.

    vrátí nám daňový úrad omylom zaslanú platbu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.