Zavrieť

Porady

hypotekarny uver

Dobry vecer,chcem sa spytat ci mozu dostat manzelia hypotekarny uvera a za akych podmienok,,ked maju 57 a 53 rokov,,,,chceli by sme 35tis.eur,,,,dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Mozu, podmienky ti povedia v banke.urcite dostatocny prijem na splacanie a hodnota kupovanej nehnutelnosti su podstatne.
    Treba ratat s kratsou dobou splatnosti, zvycajne do 62 rokov starsieho z nich.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    janka05 doba splatnosti by bola v pohode,len mam este jednu otazku,,,syn chce aby sme mu prepisali byt a ze on by si zobral hypoteku sam,,ze ma lepsie urocenie do 33rokov...lenze ja sa bojim byt prepisovat,teraz sa deju vselijake veci,,preto som chcela vediet ci by aj nam dali hypoteku....dakujem za odpoved
    ivka70 To zavisi od vztahov, syn by vas byt vlastne kupil, takze peniaze z jeho hypoteky by banka poslala vam. Neslo by len o prepisanie bytu.
    Je pravdou, z hypoteky pre mladych sa oplatia, ak su dobre vykomunikovane. Ale neznamena to, ze by ste vy nemohli mat dobry urok, v celkovej sume porovnatelny s hypotekou pre mladych, lebo prispevok statu je len prvych 5 rokov.
    janka05 Dakujem za odpoved
      zbaliť

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Daj si do porovnania banky
    https://peniaze.sme.sk/hypoteky/

    Synovi môžeš prepísať...vecné bremeno to istí.
    Ale ak mu neveríš, tak radšej nerieš...
    janka05 Nie ze by som mu neverila,,len ak bude mat partnera ,vtedy sa to moze zvrtnut v nas neprospech (nemusi to tak byt ale aj moze),lebo keby si bral on hypoteku tak ma mensi urok,,ako keby ze berieme my uz vo vyssom veku...dakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.