Zavrieť

Porady

Stravne listky

Stravne listky dostavam na zaciatku aktualneho mesiaca, s tym ze mi odpocita dovolenku a PN,lekara a pripocita nadcasy z minuleho mesiaca. Moj vypocet: naplanovany pocet smien vo februari je 14......v januari bol plan 14, z tohho 2 dovolenky a 5hod.navsteva lekara, odpracovane 13dni a 3hod.
t.j. plan februar 14-2(dovolenka)-1(navsteva lekara)+2nadcas=13
lenze nasej kvazi "personalistke" to vychadza 12. Co je spravne?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

    Gabi03
    mne to vychádza na 11 ... návšteva lekára bola v jednom dni, alebo viacerých? na lístok máš nárok, ak odpracuješ VIAC ako 4 hod.... to, či dostávate aj za nadčasy lístok, ja netuším.
    miroslava9 navsteva lekara bola v jednom dni 5hod, t.z. ze som odrobila ten den len 3hod. a narok na listok nemam, preto sa aj odpocital -1(navsteva lekara). Listky samozrejme dostavame aj za nadcasy, v tomto pripade dve 8hodine smeny navyse.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Neviem ako si počítala tých 13, nezdá sa mi, že by ste za každú hodinu nadčasu dostali 1 lístok. Mne tiež vychádza 12.
    Nárok na SL je za každých odpracovaných viac ako 4 hod. Výpočet 14-2. Ten nadčas pripočít. k odpracov. v deň u lekára a nárok za ten deň nekrátim.
    miroslava9 Nie za kazdu hodinu.... ale za kazdu smenu ktora ma viac ako 4hod. Kedze som mala dve 8hodinove smeny navyse, musim dostat o dva listky viac.
    Tweety ak máš nadčas dve zmeny dlhšie ako 4 hod. a v KZ máte dohodnuté, za nadčasy aj SL, potom ti SL patrí aj za tie zmeny, rieš to teda so mzdárkou, možno má zlý podklad dochádzky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.