Zavrieť

Porady

pokuta za parkovanie 544 alebo 545?

Prosím? na aký účet? ďakujem
7 komentárov     zbaliť
buchač Nie na aký účet...ale z akého účtu.
Čiže zosobniť....
klerak z bankového, na aký účet mám dať ten náklad?
buchač Sme sa nepochopili...

Ten kto dostal pokutu, ten by to mal zaplatiť z vlastného vrecka, z vlastného účtu, z vlastných - súkromných financií.......capiš ?
To sa niekomu potom jazdí šéj - háj 250 km/h po diaľnici alebo parkuje kade -tade, keď to môže dať do nákladov firmy...

Teda inak povedané (môj názor)...je to CHORÉ !!!
veronikasad Juraj, je to nedaňový náklad firmy (pripočítatelná položka), len ju šéfovia neplatia z vlastného vrecka.
buchač veronka

Ja nie som účtovník, takže s takými výrazmi na mňa nechoď...šak ma urve v krížoch,horšie jak betónovanie.
Daňový - nedaňový...a nie je jedno, keď to dotyčný nezaplatí z vlastného ?
veronikasad Pre firmu nie, lebo okrem toho že to zaplatí za šéfa, ešte zaplatí z tej sumy aj daň.
karakul ... šak klerak je už spokojná, jej šéf bude spokojný, šak nech to tak účtujú
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    klerak ďakujem Kejka

    karakul je offline (nepripojený) karakul

    karakul
    ... súhlasím s neúčtovníkom buchač-om - nemá to čo hľadať vo výdavkoch ani v nákladoch firmy - je to porušenie predpisov jednoznačne na strane vodiča...
    okrem toho, ak pokutu za neho zaplatí firma, môže sa to považovať aj za nepeňažný príjem zamestnanca, konateľa....
    buchač Veru tak....som neúčtovník ....respektíve účtujem iba svoj účet....a z neho aj platím prípadné pokuty.

    Ale vrelé díky za podporu...fakt si ju cením.

    pokuta za parkovanie 544 alebo 545?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.