Zavrieť

Porady

Opuchnuté očné viečko u psa

image.jpeg  
Môžem kvapnúť - ak sa mi to podarí - ľudské očné kvapky psíčke? Má opuchnuté oko a dnes už nestihnem navštíviť veterinára. Ďakujem.
Usporiadat
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Danka, môžeš kvapnúť, ale mne to skôr pripadá, že ju niečo uštiplo...je veľa humánnych liekov, ktoré predpisujú i veterinári, hoci sú určené ľuďom....
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

dík evuška, mne to tiež pripadá skôr ako uštipnuté.. tak skúsim, ale bude to boj..
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Žabinka
dík evuška, mne to tiež pripadá skôr ako uštipnuté.. tak skúsim, ale bude to boj..
..ja by som jej dala ale pokoj, buď do rána to odpuchne, alebo zajtra zbehni veterinárovi...
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Dani kľudne jej nakvapkaj....dá si to pozrieť, či tam nemá kliešťa? Má to dosť veľké, je ich už kopa.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

kliešťa nemá, ani nič iné.. už jej oko pomaly odpúcha.. ešte mi napadlo, že si mohla škrabnúť keď sa škrabala, lebo zvykne sa pri oku a na hlave.. ale vyzerá, že sa to samé zlepšuje..
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Žabinka
kliešťa nemá, ani nič iné.. už jej oko pomaly odpúcha.. ešte mi napadlo, že si mohla škrabnúť keď sa škrabala, lebo zvykne sa pri oku a na hlave.. ale vyzerá, že sa to samé zlepšuje..
Až máš "aloe prvú pomoc", strekni jej na to, keď to nemá kliešťa....alebo propolisovú tinktúru.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať