Zavrieť

Porady

Nekupujte vysavac electrolux

Janka H Janka H

Janka H je offline (nepripojený) Janka H

Po roku aj jednom mesiaci sa nam pokazil tycovy vysavac Ergorapido plus, zo dna na den klesol vykon baterie z povodnych cca. 20 min. (po roku pouzivania) na 1 min. Dali sme ho reklamovat - reklamacia neuznana lebo problem je vraj v baterii a na tu je zaruka len rok. Tak sme na vlastne naklady kupili novu bateriu a dali ju v tom istom servise vymenit. Napriek tomu nemal zdaleka vykon ako novy, cize jednoznacne nebol problem len v baterii. Stanovisko priamo od Electroluxu - vyrobca deklaruje vydrz baterie 15 min. (! to bol vysavac v tom case najvykonnejsi na trhu, lithiova bateria...)- reklamacia neuznana. Ja si pamatam, ze ked bol novy, tak vydrzal aj pol hodinu. NESERIOZNY pristup, zabudnite ze vam uznaju nejaku reklamaciu, po roku zvalia vsetko na bateriu, a do dvoch ta bateria odide uplne.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pochváliť
Vďaka za "TIP", ale trochu neskorý. Predaj tohto vysávača je dávno ukončený - už minimálne 1 rok! Nikde totiž ho už nekúpite (ibaže cez bazár).
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Pochváliť
Kazda baterka ma svoju zivostost...tak?! Mam dva elektrolux...ale normalne vysavace...tycovy som AKU nechcela....mam pekne s kablikom....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pochváliť
lujza.j
Kazda baterka ma svoju zivostost...tak?! Mam dva elektrolux...ale normalne vysavace...tycovy som AKU nechcela....mam pekne s kablikom....
Všetky mašinky na AKU sú v podstate na trt.
Či sa používajú alebo nie, batéria starne a aj tak skončí.
0 1
Janka H Janka H

Janka H je offline (nepripojený) Janka H

Pochváliť
bateriove tycove vysavace su aktualne v kazdom jednom obchode...pointa bola nie konkretny typ, ale ze bateriovy, a ze pri predaji vam povedia zaruka dva roky, ale realita je ina.... a ano bateria ma svoju zivotnost, toto je v poradi druhy podobneho typu ktory sme kupovali (treti podobny som kupovala rodicom), cca 3 roky vydrzali kym vykon baterie uplne neklesol, normalne je ze jej vykon klesa postupne, nie je ale normalne ze klesne zo dna na den - po 1 roku bezneho, nie kazdodenneho pouzivania
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Pochváliť
na batérie iba ak lampáš
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Pochváliť
Tycovy aku vysavac....isto nie je do domacnosti ako jediny vysavac....teda pre mna nie.
1 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

Pochváliť
Tyčový vysávač mám aj ja v kuchyni , ale je to len taká hračka, pri varení keď sa niečo rozsype rýchlo povysávať , ale potom na celkové upratanie potrebuješ normálny vysávač.
0 0
delonka delonka

delonka je offline (nepripojený) delonka

Pochváliť
Mám ho aj ja, kúpený bol za tým účelom, že moje kĺbiky už ťažko niesli zametanie po varení v kuchyni v drepe na lopatečku ., som s ním spokojná, vysávanie nastavím na dve čiaročky, slabší výkon, na tie odrobinky to postačí a na doporučenie výrobcu v návode, ho hneď aj nabíjam., samozrejme na vysávanie celého bytu to nie je, ale aj na to som ho už vyskúšala a bolo to ok, 15 min. vydržal bez problémov, byt 2-izbový byt., ja som si ho kúpila presne za tým účelom vysávať v stoji a nie zametanie v drepe. v určitom veku si už treba kĺbiky šetriť a mne to účel splnilo.
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
Pochváliť
Často sa predávajú spotrebiče s výbehovými typmi akumulátorov, hlavne pokiaľ ide o zabudované akumulátory.
(Preklad do slovenčiny: potrebuješ sa zbaviť mizerného akumulátora? Zabuduj ho do spotrebiča.)

Výmena akumulátora za normálny, zdravý, niekoľko-násobne predĺži životnosť spotrebiča.
0 0

Porady, ktoré by ťa mohli zaujímať

Prihlás sa a sleduj na hlavnej stránke len Porady, ktoré ťa zaujímajú.

Podobné témy

  1. Príspevkov: 144, Posledný príspevok: 06.12.13
  2. Príspevkov: 25, Posledný príspevok: 10.04.12
  3. Príspevkov: 2, Posledný príspevok: 03.05.06
  4. Príspevkov: 7, Posledný príspevok: 20.04.06
  5. Príspevkov: 8, Posledný príspevok: 29.10.04