Zavrieť

Porady

Praca v Anglicku a daňové priznanie

Priateľ pracoval v Anglicku od 10.6.2015 -10.9.2015 ,k vypracovaniu danoveho priznania mi priniesol iba pracovnu zmluvu ktoru uzatvoril v Anglicku ,ale ziadne vyplatne pasky ani potvrdenie o prijme .Ako mam postupovat v tomto pripade kedze zo zmluvy som vycitala iba hodinovu mzdu a pracovny cas?
Zvysok roka pracoval na Slovensku.

Vdaka za odpoved
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    tak bolo by dobre nejaký doklad - P60 tka, alebo aspoň výplatné pásky . takto nemáš podľa čoho robiť DP.
    A tieto doklady sú povinnou prílohou DP (ide o PP - závislú činnosť predpokladám)
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    johanka12 Vdaka za rychlu odpoved Katy a R, ak mi podklady z VB nedoda urobim mu priznanie iba zo Slovenskych prijmov.
    ivka70 to ale nemozes, DP musi byt z celosvetovych prijmov
    Pomšiatko ahoj, ja by som potrebovala poradiť, mám doklad P60 a k tomu mám Statement of Earnings a tam je uvedené taxable a non taxable = tieto dve položky mám zahrnúť ako hrubý príjem v daňovom priznaní? + ešte príjem z SK. Lebo aj non taxable tvorí výplatu v čistom..tak teraz neviem čo mám zrátať. A ešte by som potrebovala vedieť či skratka NIees = je National Insurance for Employees = čiže odvody zamestnanec a skratka NIers je skratka National Insurance for employers = čiže zamestnávateľ?
      zbaliť

    Praca v Anglicku a daňové priznanie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.