Zavrieť

Porady

Skype

problem s prihlasenim mam vyplnene prihlasovacie udaje samozrejme spravne a ihned po prihlaseni skype ho odhlasi a znovu pyta zadat len heslo a takto dokola uz som skusal aj obnovu zabudnuteho hesla na nete prihlasenie ok a v aplykacii skype tento problem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    karakul je offline (nepripojený) karakul

    karakul
    ... skús na inom počítači / zariadení sa prihlásiť - ak to pôjde, prihlasovacie údaje sú správne...a chyba bude inde

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Niekoľko možností:
    A) poškodený profil - zmazať všetko v C:/Documents & Setting/menoúčtuvPC/AppData/Roaming/Skype/zložka pirhlasovacie_meno_Skype - pozor, príde sa o všetky kontakty, históriu, chaty, nastavenia..... A znova sa pokúsiť prihlásiť.
    B) blokovanie firewallom - skontrolovať v Ovládací panel-Windows Firewall-Povoliť funkciu.... a tam skontrolovať, či je uvedené Skype a či má označené povolenie - oba Domáca i Verejná
    C) automatické prihlasovanie - pokiaľ máš nastavené automatické prihlasovanie - stačí (i keď odhlási) - dole vpravo klik na ikonku Skype PTM a vybrať "Ukončiť" - potom skúsiť znova spustiť Skype a malo by sa prihlásiť.

    P.S. Dávno som už neinštalova Skype, ale kedysi bola možnosť pri prvej inštalácii navoliť prihlásiť automaticky a Spustiť pri spustené Windows. Potom ak bude prihlásený - stačí len Ukončiť. Prihlásenie stále zostane, ale Skype sa ukončí (i s prihlásením).
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Vladimír Tomka Dakujem za rady ale stale to iste na webe skype sa s prihlasovacimi udajmi prihlasim bez problemov ale appka skype po zadani prihlasovacich udajov sa prihlasi ale vzapeti aj odhlasi no proste je v zadavacom prihlasovacom okne .
    karakul ... nakoniec mám dojem, že nejde o Windows Skype, ale že "aplykacii skype" znamená apk v telefone...
    misoft Tiež je to možné.... on to ani neupresnil. I keď aplikácia a program - dalo by sa povedať jedno a to isté.....rozdiel je len v tom, kde.....
      zbaliť

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    Nemáš náhodou starú verziu ?
    Vladimír Tomka Vyriesene ,mal som v nastaveniach uctu skype spustene prepojenie s uctom Microsoft tak som ho zrusil a skype ide ako ma ist . Skype mam na notebooku no a mozno som sa aj zle vyjadroval ze je to apka tak sa omluvam a dakujem vsetkym za odpovede.Este verzia je posledna vzdy ked je aktualizacia tak Skype aktualizujem . Cawte Vlado .

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.