Zavrieť

Porady

Rok narodenia na Facebooku

Dobrý deň, neviete ako sa dá zmeniť dátum narodenia na Facebooku?
3 komentárov     zbaliť
misoft A to takto sa pozrieť na údaje o svojom profile? Často je tam možnosť úpravy svojho profilu.
Patulko 123 Dá sa mi zmeniť len deň a mesiac rok nie
ivka70 Ano, lebo FB ma podmieneny minimalny vek prishlaseneho.
Ak si sa "ostarel", aby si mohol byt registrovany, ked si na to este nemal vek, uz tak na FB ostanes.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    Da sa zmenit aj rok narodenia. Mam to na mobile tak to mozno je trochu ine.... Update info - View profile a sekcia Basic info. A tam edit. Rok narodenia mam nastaveny ako "only me" tak mam pri nom maly zamocek ale cez sipku (listbox) sa zmenit da.

    Vyhodi to ale upozornenie ze datum narodenia vies zmenit len "couple of times", teda iba par krat. Takze ak menis pravidelne, mozno si si minul limit.
    Naposledy upravil zk24 : 14.08.16 at 18:21

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    https://cs-cz.facebook.com/help/563229410363824

    aj toto pomohlo

    ........Tak sláva, hotovo Musela jsem to řešit přímo s adminama, zjistila jsem, že mi tam nejde změnit víc věcí, ani nastavovat soukromí u fotek, vůbec tam ty kolonky nebyly 8o, skoro všechno o. k., ale chyběly vždycky ty maličké nastavovací vpravo a chybělo tam pár údajů, které jsem tam měla. Prý to vzniklo tím převodem do nového profilu, to jejich vysvětlení je na mě trochu složité, ale hlavně že to celé zrušili a nahodili znovu, tak už to je snad v pořádku, nechce se mi to celé zkoumat. Asi nás bude takových víc, tak když tak to řešte rovnou přes Fb. díky za rady :mavam:
    Naposledy upravil viktorviktor : 15.08.16 at 20:08

    Rok narodenia na Facebooku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.