Zavrieť

Porady

zateplenie lodneho kontajnera

zdravim, poradi odbornik ohladom zateplenia lodneho kontajnera? ci 10 cm polystyren a 2 cm tatranec su na stenu dostacujuce, tak v lete ako aj v zime? pripadne nejake fyzikalne hodnoty, pripadne graf prestupu tepla konstrukciou leto/zima . strecha bude sikma tiez zateplena.
nezaujimaju ma odpovede typu ja by som to, ja by som hento-potrebujem odbornu odpoved.
6 komentárov     zbaliť
misoft
Hmmmm......
"POTREBUJEM......!" - no milý, zlatý - nerozkazuj nám ty tu.... lebo rýchlo skončíš!
My nie sme tvoji poddanní, aby sme ti hodnoty hľadali, rozumy dávali.
buchač Myslím si, že na Lomničáku bude v zime zima...a na Seneckých jazerách bude v lete hic...
cocker.ba prave takymto dementnym odpovediam som sa chcel vyhnut...zial, nepodarilo sa, ti sa najdu vsade.
buchač Môj Ty pekný...DEMENT Si Ty !

Čo si nepochopil na mojej odpovedi ? Takže :
1. Kde bude postavený kontajner ?
2. Ako veľký je kontajner ?
3. Ako často bude využívaný ?
4. Na čo bude slúžiť ?
5.......????
Pochopil si, alebo si totálne natvrdlý ?

Mimochodom...čo považuješ za odbornú odpoveď ? Takú, ťo Tebe bude vyhovovať ? Lebo si už materiál niekde urval ?

...a ozaj...Ty požaduješ odbornú odpoveď ?
Oslov (vyhľadaj si) osobne odborníka a zaplať si ho !!!
buchač ...a nehovor mi,že si lúskal internet, lebo to Ti proste neuverím !!!

Lebo ak by si sa realizoval aj sám, tak by si MUSEL natrafiť aj na tento link Porady.
http://www.porada.sk/t152553-lodne-k...y-byvanie.html
bjuty smis že sa nanho nevysereš...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marleau je offline (nepripojený) marleau

    marleau
    Ak je to na bývanie, tak je 10 cm zateplenie málo aj na zimu a aj na leto. Aspoň 18 cm.

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    No nasiel si si tu nejake odpovede, na dementnu otazku polozenu arogantnym tonom sa ani neda inak odpovedat. Ale teraz k veci, "odbornik" si ma vyvestit, ci tam ches byvat, skladovat zemiaky, alebo drevene hranoly? Lodne kontajnery sa pouzivaju zvycajne na dopravu, a zateplovat sa nemisia. Cize za mna 0 cm polystyrenu, mozno sa niekto este pripoji.
    misoft No ono sú aj tepelne izolované kontajnery, lenže tam je tak trochen iná teplotka - slabých -18°C a nižšie.... A taký on asi nechce....
    http://www.offshore-technology.com/c...581-zone-1.jpg

    zateplenie lodneho kontajnera

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.