Zavrieť

Porady

Krive obvinenie od kolegyne

Dobry den kolegyna ma krivo obvinila že som jej povytiahla z penaženky bankomatovú kartu a že som jej chcela vybrat peniaze .Obvinila ma týžden po udajnom zisteni.Ked jej bolo povedane čo to neriešila hned a ci ma videla povedala že nie, ale že určite som to bola ja a stala si na tom.Ked som jej povedala že ma krivo obvinuje že to neni pravda stale tvrdila že ano,Ja som to chcela riesit s nadriadenym ale momentalene nebol tam a potom som isla na PN a mala tyžden dovolenku.A dnes som to ja navrhla nadriadenej ,aby sa to doriešilo a doriešilo sa to za zatvorenymi dvermi s tym že sa mi ospravedlnila chcela som to dat vysie na vedenie a aj na policiu nik ma predsa nebude obvinovat s niečoho co som neurobila ale udajne to ospravedlnenie že mi staci povedala nadriadena .Chcem aby to takto neostalo može obvinit v buducnosti inu kolegynu a tiež jej to prajde s tym že sa ospravedlni.Poradte mi co mam robit ci to mam riešit cez policiu lebo už mala isty incident a asi by mala problem ma totiž pred dochodkom tak poradte dakujem
Naposledy upravil ivka70 : 22.08.16 at 12:54
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Ospravedlnila sa ti, už to nerieš. Ak sa to zopakuje u inej kolegyne, určite to bude riešiť tiež . Chceš riešiť, pretože už mala incident? A čo konkrétne? Či len tak ju vyštvať z práce?
    inuska19 nejde tu o vyštvanie s prace to nikto nechce ale je to trestne niekoho krivo obvinovať nemysliš???
    ivka70 A co povies policajtom? Boli ste tam vy dve a je to slovo proti slovu. Nadriadeny pritomny pri utokoch nebol, takze vlastne nemas ani co dokazat.
    Tweety ma pravdu, ospravedlnila sa ti, tak to povazuj za uzavrete.

    afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

    afrikánka
    Tvoje "čisté svedomie" a jej ospravedlnenie by ti malo stačiť. Keďže už došlo z jej strany v minulosti k podobnému obvineniu, nemalo by ťa to kompromitovať. Možno sa to už nezopakuje....nerieš situáciu, ktorá sa neudiala. A ani neviem, či by tento konkrétny prípad riešila polícia.
    inuska19 vdaka za ss a asi je to to čo si napisala maj sa pekne

    branislavp je offline (nepripojený) branislavp

    branislavp
    Prijala si ospravedlnenie, nerieš to. Som toho názoru preto, keď sa Ti ospravedlnila pred nadriadenou. Máš svedka. Inuška, ale závisí od Teba, ako sa rozhodneš.

    Krive obvinenie od kolegyne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.