Zavrieť

Porady

Dovolenka, PN a stravné

V juli (20 Prac.Dni) som cerpala dovolenku 7 dni a 2 dni u lekara, odrobila som 11 dní, bol tam jeden sviatok. Následne za stravné som na august (22 Prac.Dni) zaplatila 19 eur pri hodnote stravného lístku 3,15 eur. V auguste som následne čerpala 17 dní dovolenky a 8 dní PN (zahŕňa sviatok a víkend). Zamestnávateľ mi strhol za stravné vo výplate za august 60,30 eur.
Prosím vás, neviem prísť na to, ako sa k tejto sume dopracoval.. Pomôžete mi, či konal správne?
Mám pocit, že ak som raz za august zaplatila alikvotnú čiastku 19 eur a stravné mi nabehlo na stravovaciu kartu vo výške 40,95 eur, mala by som mu vrátiť len rozdiel, čiže 21,95 eur.
Ďakujem za pomoc.
Naposledy upravil katrnka : 09.09.16 at 12:51
3 komentárov     zbaliť
Mila123 a čo tak optýtať sa zamestnávateľa?
katrnka Áno, to som urobila, je piatok, o tretej už bola zodpovedná pani mimo pracoviska a vyjadrí sa mi až v utorok.. Dovtedy potrebujem mať jasno, lebo tá suma je úplný nezmysel a pri žiadnom výpočte nevychádza..
Tweety museli by sme mať vešteckú guľu aby sme zistli ako to vlastne u vás so zrážkami za stravné je, mohla zraziť za júl, august, nemusela atd.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Dovolenka, PN a stravné

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.