Zavrieť

Porady

faktúry National Pen

Vraciam sa k staršej téme ohľadne faktúr za reklamné perá National Pen. Veľa sa na porade o tom už rozoberalo, no teraz zasielajú faktúry ktoré neobsahujú už ani IČO ani DIČ, IČ DPH objednávateľa. Iba adresu spoločnosti.
Ak máte takúto faktúru už niekto, účtujete ju do sro a aj s prenosom DP? V našom prípade sme na oboch stranách s IČ DPH a fa je vystavená s 0 dph. Zrejme vždy vystavia s 0% dph i keď vôbec nevedia či tá druhá strana-objednávateľ je reg.ako platiteľ dph. Ďakujem!
3 komentárov     zbaliť
Consultix ICO, DIC nie su na zahranicnom doklade povinne udaje. Z ktorej krajiny je FA vystavena? Je tam poznamka o dovode 0% DPH?
maped vo fa je iba adresa National Pen - Ireland, no zrejme majú u nás distribútora na objednávanie rekl. predmetov, Je to veľmi nezrozumiteľná faktúra.
Consultix Pripojte sken, osobne som vyuctovaciu FA od nich este nevidel...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    aktaK je offline (nepripojený) aktaK

    aktaK
    zavolajte na zakaznicky servis 0800 328 880 (český)

    dopisu do fa údaje, ktore potrebujete a odoslu Vám ju obratom (na mail)

    malo by to byť VAT No IE 9726444O

    a ano, je to faktura s prenosom
    maped ďakujem

    Soňa K je offline (nepripojený) Soňa K

    Soňa K
    Ja som faktúru od nich zahodila. Je to to isté, ako rôzne obchodné registre a zoznamy. Neobjednané = vyhodiť !

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    Je to faktúra za tebou objednané predmety alebo je to len tá hromadne rozosielana komunikácia s predvyplnenými udajmi keby si si robila objednávku od nich? Ak si si nič neobjednávala, skartovať...
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    maped Ja som neobjednávala, to mne priniesol faktúru klient na zaúčtovanie, ktorý si perá objednával a dali mu túto faktúru. On ju už uhradil prevodom.
    zk24 Ak je faktúra neuplná, vraciam na prepracovanie. Co znamena veta "V našom prípade sme na oboch stranách s IČ DPH"?
    Soňa K A nebude to zálohová faktúra, ku ktorej príde vyúčtovanie ?
      zbaliť

    faktúry National Pen

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.