Zavrieť

Porady

Je potrebne vypracovat transferovu dokumentaciu?

Dobry den,
chcela by som sa spytat ci ako organizacna zlozka musime mat vypracovanu transferovu dokumentaciu. Spolocnost ma sidlo v Brne a na Slovensku podnika prostrednictvom organizacnej zlozky. Spolocnost ma vypracovanu transferovu dokumentaciu v ceskom jazyku . Len moja otazka znie ci sme povinny tuto dokumentaciu vypracovat aj my samostatne na Slovensku, nakolko ako organizacna zlozka nemame pravnu subjektivitu. Nikde som sa o tom nedocitala. Prosim Vas preto o radu a taktiez ak sa da aj nejaky odkaz na zakon ktory hovori ze mame resp. nemame povinnost tuto dokumentaciu vypracovat.

Dakujem krasne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    a akú odpoveď na túto otázku očakávaš? pokiaľ vo firme existujú transakcie, ktoré sú medzi spriaznenými osobami, tak áno.
    sweetka Tak ocakavam radu lebo nie som v danej problematika nejak "zbehla". Len dokumentacia vypracovana spolocnostou samotnou je. Pytala som sa ci je potrebne ju vypracovat aj samostatne pre organizacnu zlozku alebo je postacujuca dokumentacia spolocnosti v cechach...

    Je potrebne vypracovat transferovu dokumentaciu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.