Zavrieť

Porady

Problém s Osvetlením na 2 T Motore

Kúpil som si motor na bicykel z jednej firmy a namontoval som si na bicykel a mam prilbu a reflexnú vestu a potreboval by som osvetlenie na bicykel s predu a zo zadu tak aby nebolo montovanie na baterky ale na generátor ktorý je v motore cez ňho sa dá namontovať že vraj osvetlenie

v prílohe som priložil obrázok Motora ako vyzerá ako vyzerá generátor napájacia technika a video kde je návod na montovanie cez generátor motora svetlo som nevedel zohnať lebo vacsinou sa predáva na ebay a aliexpress a nechcem od nich objednávať lebo mam zlé skúsenosti tak potrebujem poradiť ne ako to prerobiť


WEB Klikni Tu !
Naposledy upravil ivka70 : 18.12.16 at 15:39
Motor 2 T 002.jpg  
Motor 2 T 001.jpg  
1/1
3 komentárov     zbaliť
misoft Čo je na tom zložité?
Kúp normálne osvetlenie ako na bicykle, prepoj kontakt na žiarovku s tým "zázrakom" a je to. Upevnením na bicykel si to ukostril - to je druhý pól. Ako na bicykloch, ktoré mali malé dynamka na koleso.
Na každé svetlo (vpredu a do zadu) ti stačí jeden vodič. A aby si ich mohol vypínať, stačí ti jeden malý vypínač.
damian2580 Ale ono by to síce fungovalo len bojím sa že keď namontujem a naštartujem ono bude sice svietiť ale po 1 minute sa vypali žiarovka lebo keď idem 50 km h tak ma to veľke otačky aj volty ešte som to síce neskušal ale vyskušam to
misoft Na takéto sa poum medzi zdroj energie a spotrebič zaradí stabilizátor, ktorý bude dávať potrebné napätie. Vyhľadaj si "stabilizátor napätia" na nete. Je tam viacero riešení, dokonca sa dajú kúpiť hotové, len sa zapojí jeden vodič do a druhý von a upevní sa na kostru.

http://alzat.spseke.sk/zdroje/stabil/stabilizatoru.htm
http://www.motokrnov.cz/12599-babett...tor-napeti-6v/
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Problém s Osvetlením na 2 T Motore

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.