Zavrieť

Porady

Nefunguje kontrola IČ DPH

Už druhý nefunguje kontrola IČ DPH, aj minulý mesiac to tak bolo aj Vám ostatným to neide? http://ec.europa.eu/taxation_customs...atRequest.html
Žabinka Dobrý deň,

ďakujeme, že ste sa obrátili na technickú podporu.

Na úrovni Európskej Komisie má každý štát nastavené koľko môže byť zadaných požiadaviek v jednom čase. FS nevie ovplyvniť zahltenie portálu európskej únie. Zo strany FS je všetko v poriadku. Odporúčame Vám uskutočniť overenie IČ DPH neskôr. Pokiaľ ide o SK subjekt na overenie IČ DPH je k dispozícii na PFS Zoznam daňových subjektov registrovaných pre DPH ( www.financnasprava.sk, Titulná stránka, Elektronické služby, Verejne dostupné elektronické služby, Informačné zoznamy,Zoznam daňových subjektov registrovaných pre DPH) .


S pozdravom,
Operátor Adriana
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    evuš je offline (nepripojený) evuš

    evuš
    ..včera neviem, dnes kontrola nejde ani mne....
    Janiela ani včera, ani dnes

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    nie, nefunguje.. a ani včera určite nefungovala, lebo som nahadzovala novú firmu, a v adresách mi mrp nenačítalo automaticky údaje, ako to robí inokedy.. len fs si to asi nevšimla, lebo oznam o nefunkčnosti ešte ani dnes poobede nikde nebol..
    evuš ...klasika...treba DPH, KV, SV, DZMV a im to nejde....juuuuuuuuj....niekomu by som už tento rok prifajčila facku...

    Nefunguje kontrola IČ DPH

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.