Zavrieť

Porady

parkovacia karta ročná

Ahoj kto my vie povedať či môžem zaúčtovať ročnú parkovaciu kartu ak nemáme služobné auto potrebujeme parkovaciu kartu lebo k nám chodia zákazníci. parkovaciu kartu som kúpil na moje meno nie ako firma ale na bloku to nemám napísané ani na parkovacom karte. takže to nie je evidované či to kúpil firma alebo občan.?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    majernikova je offline (nepripojený) majernikova

    žena majernikova
    Ahojte,
    kupili sme ročnú parkovaciu kartu 28.06.2006, ako to mám zaúčtovať. Rozpočítam to a pol roka zaúčtujem na 538/AE a časť ktorá bude platná 2007 zaúčtujem na 381/AE?Ako je to s DPH - čkou, tiež je mám rozpočítať?
    Ďakujem

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    majernikova
    Ahojte,
    kupili sme ročnú parkovaciu kartu 28.06.2006, ako to mám zaúčtovať. Rozpočítam to a pol roka zaúčtujem na 538/AE a časť ktorá bude platná 2007 zaúčtujem na 381/AE?Ako je to s DPH - čkou, tiež je mám rozpočítať?
    Ďakujem
    Náklady na kartu na rok 2007 časovo rozlíšiš cez 381. Dph si uplatníš celú v tomto roku.

    parkovacia karta ročná

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.