Zavrieť

Porady

problem pri rozhovoroch

Casto sa mi stava, ze ked hovorim s niekym hoci aj o vaznych temach, vzdy mam chut sa zasmiat podvedome a potom som nutena sa aspon usmiat, i ked nechcem. Proste aj pri rozhovore so sefom na pracovnu temu sa proste musim usmievat, lebo mi nieco pride smiesne - nic konkretne, ale proste sama neviem preco. Samotna tema pritom nie je na smiech, a ani na dotycnom sa nesmejem, a potom si myslia, ze sa im smejem. Proste to nedokazem ovplyvnit Neviem co s tym mam robit.
3 komentárov     zbaliť
Ing. Ľubomír Janoška Možno by pomohlo, keby si s tým čo najviac ľudí "nakazila"
buchač Neviem co s tym mam robit.
====================
Začni chodiť na pohreby.
Po prvej facke sa uvedomíš...a začneš sa ovládať.
icequeen myslim ze aj tam by som sa smiala
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    DANAK1 je offline (nepripojený) DANAK1

    DANAK1
    Nie každý to vie ovplyvniť... mňa pri štátniciach skúšajúci upozornil, že som vysmiata ako slniečko, či sa tak teším... a ja z tých stresov som očividne takto reagovala a vôbec som si to neuvedomila...
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    icequeen ja praveze nemam vobec stres alebo strach, proste neviem to ovplyvnit, mam potrebu sa niekedy smiat, mozno psychicka porucha u mna Len potom si to dotycny moze zle vysvetlit
    misoft Psychická asi nie. Len tvoj mozog podvedome (možno aj z toho, že šéf hovorí o niečom, čo už dávno vieš) prepne na okamih na niečo príjemné, veselé a dočasne prekryje vnímanie podnetov zvonku.... a výsledkom môže byť akurát ten úsmev (lenže v nevhodnú chvíľu, ale mozgu je to predsa jedno )....
    icequeen ano, to si presne vystihol
      zbaliť

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Treba sa sústrediť na rozhovor a nerozptyľovať myšlienky inými vecami.
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Ing. Ľubomír Janoška To nemusí byť ľahké, niektorí ľudia musia súčasne myslieť na viac vecí a nemôžu tomu zabrániť. Napríklad je možné "prehrávať" si v hlave filmy alebo pesničky a pritom sa sústrediť na rozhovor, nevylučuje sa to.
    icequeen praveze sa mi v hlave nic neodohrava a sustredim sa na rozhovor, ale proste mam potrebu sa smiat bezdovodne. Nie pocas celeho rozhovoru, ale niekolkokrat pocas neho
    Soňa K Máš veselú dušu, to je dobré, skús si predstavovať človeka pred sebou pri sexe.
    jslancik soňa, to je teda fakt rada skôr nech si ho predstavuje na záchode
    icequeen nuz ale nie je to v skutocnosti ziadna sranda. Keby som si ho este tak predstavila ako pisete tak sa uz vobec smiechu nezdrzim
    vicktor Skor sa obavam ze pri tej poradenej/podarenej predstave zacnes hlasno vzdychat a krutit sa na stolicke.
    Ing. Ľubomír Janoška Mal som raz jednu kolegyňku, ktorá mala túto vlastnosť, že hocikedy sa rozosmiala... potom nám pri neformálnych príležitostiach rozprávala, o čo išlo a to sme išli popukať od smiechu všetci.
      zbaliť

    problem pri rozhovoroch

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.