Zavrieť

Porady

Opravna faktura za elektrinu

Dostali sme opravnu fakturu za elektrinu za januar 2017. V povodnej sme mali preplatok 507 eur, teraz mame zaplatit 282 eur. Ta opravna faktura ma datum vyhotovenia marec. Mam ju zauctovat ako tarchopis alebo klasicku fakturu ?A uctovne obdobie marec ? Nestretli ste sa s tym ? Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    maminka už krásnych dvoch detičiek opäť začínajúca v novej práci, teraz už na druhom konci Slovenska :-) ...viac evka-janekova
    Pekný deň, mne taká prišla včera. Tiež sme mali preplatok v januári a teraz máme nedoplatok. Do KV by som ju dala do C2 s plusom a zaúčtujem do marca. Dobre rozmýšľam?
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    renata Tiež mám prišla opravná faktúra v marci. Na faktúre uvedené aj číslo dokladu, ku ktorej sa oprava vzťahuje. Takže sme ju dali do marca a KV C2.
    cutty No ja neviem ci slepa som, ale ja tu povodne cislo faktury nemam. Fakturu mi vystavilo VSE a.s. a ked to idem uctovat ako tarchopis tak mi to dava do KV do B2
    renata Ja mám faktúru od ZSE, na nej je aj číslo pôvodného dokladu.
    cutty a co keby som tam teda povodne cislo neuviedla a dala to do KV C2? pripadne ak viem, ze sa to tyka januarovej faktury tak tam uviest dane cislo faktury z januara hoci ho na opravnej nemam ?
      zbaliť

    Opravna faktura za elektrinu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.