Zavrieť

Porady

fond pracovneho casu

pracujem ako vodic autobusu, zamestnavatel mi nariaduje zmeny navyse z dovodu ,ze nemam splneny fond prac. casu,ma na to pravo? robim turnus 2-2 ,takze dva dni robim dva dni vono a tie zmneny navyse su v mojom volne. Tiez by ma este zaujimalo ci dovolenka sa cerpa ako 1 den ak si vezmem dovolenku tak ci ma zamestnavatel vpisat tolko hodin , kolko mam v dany den vyrobit, alebo 7.5 hodiny , takze ked si vezmem realne 2 dni, tak mi vlastne vpisuju 3dni. Dakujem
3 komentárov     zbaliť
veronikasad Aký týždenný fond pracovného času máš dohodnutý v pracovnej zmluve? Máš rovnomerne alebo nerovnomerne rozvrhnuty pracovný čas?
jokiboy1 vcera som musel do roboty este, sa ospravedlnujem,toto neviem presne povedat, skor myslim ze beru klasicky 47,5hod tyzdenne a robim v turnuse 2-2 ako som uz pisal, musim to pozrit, este sa ozvem, dakujem za Tvoj cas
jokiboy1 takze mam nerovnomerne rozvrhnuty prac cas 37,5 hod tyzdenne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.