Zavrieť

Porady

Zrušenie otázky

Ahoj, v sekcií vzdelávanie som zadala otázku ohĺadom kurzu účtovníctva a po 2 komentoch mi bola otázka zrušná...nešlo o žiadnu reklamu ani nič podobné. Mama túto stránku ospevuje už niekoľko rokov, ja som sa len pred chvíľou registrovala a teda som nemilo prekvapená.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

islo o reklamu, a tvoj otazka bola zmazana (mnou)
jednoducho si zadala link, firmu aj to ,ze hladas dasich kupujucich ....

prestuduj si Pravidla porady a dodrziavaj ich, potom mozno aj ty budes nadsena ako tvoja mama

inak si chod nahanat kupujucich niekde inde
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
budúciúčtovník budúciúčtovník
bohužial som si len hľadala parťaka na kupu kurzu ale očividne bude istejšie osloviť známych. Presne info a link som uviedla v domneni ze to niekoho zaujme. S firmou poskytujucou kurzy niesom v ziadnom vztahu a ani sympatii, islo o cisto nahodny vyber nakolko ako som spominala dnes mi bol po 3.tyzdnovom cakani zamietnuty kurz prostrednictvom upsvar a repasu. Takze asi tak.
1 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

naplnilo to vsetky znaky reklamy, nikto nemoze vediet, ci ide o tvoju firmu a reklamu alebo nahodny link
porozmyslaj nad moznostou vyuzitia bezplatneho inzeratu v sekcii Inzercia: http://www.porada.sk/inzercia/
0 0
budúciúčtovník budúciúčtovník
Vazne tam nebol ziaden skryty umysel len prosty zaujem o moznost lacnejsej dostupnosti kurzu. Tak sa teda ospravedlnujem.
1 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

Vazne to neber osobne, jednoducho pravidla platia pre vsetkych prave preto, ze niekto ten umysel ma a robi to zamerne a preto to nie je povolene nikomu
0 1
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
budúciúčtovník
... som zadala otázku ohĺadom kurzu účtovníctva ...
Ked absolvujes kurz budes si musiet zmenit nick.
0 1

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať