Zavrieť

Porady

Výmena SPZ po sťahovaní

Zdravím ....chcem sa opytať ako je to z SPZ keď som sa presťahoval do iného okresu....keď si zmením trvaly pobyt tak musím hneď aj auto???? alebo môžem behať na starých SPZ????
Naposledy upravil ivka70 : 07.05.17 at 18:39
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    v OEV sa uvádza vlastník/držiteľ a jeho trvalý pobyt, ak ide o FO.. takže ak zmeníš trvalý pobyt, logicky musíš vymeniť aj doklady od vozidla.. a máš na to 15 dní od zmeny trvalého pobytu..
    http://www.minv.sk/?prestaahovanie-do-ineho-okresu

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Ako vodič by si mal ovládať zákon č. 8/2009 Z. z. Zákon o cestnej premávke a tam je aj § 116 Zmeny v evidencii vozidiel oznamované osobne na orgáne Policajného zboru
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Kamilo1 kedže som len človek tak nemam prehlad o všetkom....nie som kancelársky šprt...
    jslancik tak choď vrátiť vodičský, keď si "iba človek"
    misoft Keďže si len človek, samozrejme, že nemôžeš vedieť všetko, ale si aj vodič a zákon, ktorý stanovuje pravidlá pre vozidlá, jazdu a riadenie vozidla by si mal vedieť a ak nevieš, tak preštudovať.
    Neznalosť zákona neospravedlňuje - zákony sú voľne dostupné i na webe...
      zbaliť

    Výmena SPZ po sťahovaní

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.