Zavrieť

Porady

Fibaro (HOME CENTER LITE) a zasuvka EVERSPRING AD-147-6

Vedeli by ste mi niekto poradit ako spravne nastavit zasuvku EVERSPRING AD147-6 pripojenu do Z-wave siete k centralnej zakladni FIBARO HCL (HOME CENTER LITE)????
Pridanie do Z-wave siete bolo bezproblemove. Kedze fibaro pre tuto zasuvku nema v systeme sablonu, tak som musel nahodit parametre manualne, podla navodu.

parameter 1 - hodnota 255
parameter 2 - hodnota 3
parameter 3 - hodnota 1
parameter 4 - hodnota 1

Zasuvka ma manualne tlacitko so svetelnou signalizaciou. Ked sa zasuvka povelom zapina svetielko zasvieti na 5sekund, ked sa vypina tak iba blikne.
Chvilu mi zasuvka fungovala, no teraz sa nevie vobec vypnut ci manualne alebo prikazom z centraly. Ale svetelna signalizacia zobrazuje ako som popisal vyssie. Neviem si s tym poradit.... skusal som uz vsetko mozne aj odstranit zasuvku zo Z-wave siete a nanovo ju nastavit.....dokonca aj reset zasuvky som spravil a stale sa zasuvka nevie vypnut.



Tu je link na manual zasuvky: https://doc.eedomus.com/files/EVERSP...0141126_EN.pdf


Dakujem za akekolvek rady!!!
misoft Návod: strana 2 Troubleshooting - tretia možnosť - možné rušenie. Pracuje to na frekvencii 2,4GHz a na tej pracuje i WiFi a Bluetooth!!!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marek-lepi je offline (nepripojený) marek-lepi

    marek-lepi
    Zavuka pracuje na frekvencii 868.42MHz, ak by mi rusilo frekvenciu tak aspon manualne tlacitkom by mala ist vypnut ale ani to nejde....
    misoft Ak je v záruke - reklamuj....

    Fibaro (HOME CENTER LITE) a zasuvka EVERSPRING AD-147-6

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.