Zavrieť

Porady

Absolventska prax

Čo potrebujem pre vybavenie absolventskej praxe? Sú tlačivá na úrade práce alebo si ich treba zohnať? Ď.
Naposledy upravil ivka70 : 28.05.17 at 15:06 Dôvod: ABSOLVENT, absolventska prax
8 komentárov     zbaliť
veronikasad Si evidovaný na úrade práce? Alebo sa pýtaš ako zamestnávateľ?
Milášek som evidovaný na ÚP
veronikasad Informuj sa pri najbližšom kontakte na UP, UP vedie evidenciu firiem, ktoré zamestnávajú na absolventskú prax. Alebo si si už firmu našiel sám?
Milášek áno, firmu som si už našiel, ale tiež si musí asi najskôr požiadať o nejaké schválenie lebo absolventskú prax bude poskytovať prvý raz
veronikasad Bolo by vhodné ísť na úrad práce spolu s majiteľom firmy...
veronikasad Odkedy si evidovaný na UP?
Milášek asi pol roka
Kabaka123 tak hádam majiteľ je svojprávny, má jazyk a vie sa spýtať, googliť aj vybaviť.... či?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Kabaka123 je offline (nepripojený) Kabaka123

    Kabaka123
    tlačivá

    http://www.upsvar.sk/sluzby-zamestna...?page_id=12940

    DIOPLNENIE

    na UPSVARe májú chybu: po stiahnutí tohto tlačiva rtf Žiadosť zamestnávateľa o AP [rtf, 26.4 kB] sa otvorí žiadosť absolventa o prax
    Naposledy upravil Kabaka123 : 02.06.17 at 12:27
    Milášek ak chcem ísť na absolventskú prax do firmy, ktorá ešte nemá uzatvorenú dohodu s ÚP o poskytovaní AP ako si má firma požiadať o takúto dohodu, akým tlačivom ? na linku čo si mi poslal - a to neviem nájsť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.