Zavrieť

Porady

Z rodičovskej spat do TPP ale pred nastupom neplanovana gravidita. Chcem do porodu pracovat, je to mozne?

So zamestnavatelom som sa dohodla na spatny nastup po rodicovskej dovolenske, ktora mi trvala 3,5 roka (2 retazove porody). Nastup sme dohodli na koniec augusta 2017. Pred par dnami som zistila, ze som znovu tehotna. Chcem napriek tomu ak to zdravotny stav povoli, pracovat normalne az do porodu, cize od augusta az do konca roka. Je to mozne? Ako moze zamestnavatel zareagovat, nemoze ma vyhodit, musí ma zobrat naspat aj napriek tejto skutocnosti? O gravidite chcem oboznamit zamestnavatela az po skonceni 1trimestra. Ake mam moznosti a coho sa mam vyvarovat? Potrebujeme surne aspoň 4 mesacny prijem. A co dalsia materska davka, mam na nu plny nárok, ak tym padom neodpracujem 270 dni? Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sibalka je offline (nepripojený) sibalka

    Personálne poradenstvo, audit a nastavenie pracovnej dokumentácie, personálnych procesov a celkovej personálnej agendy pre menšie a stredne veľké spoločnosti, nábory a zamestnanecké prieskumy. ...viac sibalka
    Pracovať kľudne môžete až do začatia ďalšej materskej.
    Od dátumu, kedy zamestnávateľovi písomne oznámite, že ste tehotná, vzťahuje sa na Vás ochranná doba, a teda zákaz výpovede. Sú ale špecifické prípady, kedy Vám môže zamestnávateľ dať výpoveď aj napriek tehotenstvu - par. 64, ods. 3 Zákonníka práce.
    Davina Ďakujem za odpoveď. A čo sa týka nároku na materskú, ako sa bude vypočítavať keď neodrobim 270 dní pred nástupom na MD?
    sibalka To by som sa na Vašom mieste obrátila priamo na kompetentných - Sociálnu poisťovňu.

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    čo sa týka nároku na materské (píšeš, že PP stále trvá) ... tam budeš mať splnenú základnú podmienku trvania poistenia ... viď zák o SP

    Z rodičovskej spat do TPP ale pred nastupom neplanovana gravidita. Chcem do porodu pracovat, je to mozne?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.