Zavrieť

Porady

Mobil a kamera

Ahojte poradaci. Vie niekto poradit, preco nejde spustit kamera na mobile, ked sa prihlasim do vifiny? V mobile je aplikacia iVMS-4500. Dakujem za rady.
4 komentárov     zbaliť
misoft Mobilný klientsky softvér iVMS-4500, ktorý je navrhnutý pre mobilné telefóny na báze systému Windows Phone 8.0, je možné použiť na vzdialené monitorovanie video signálu naživo z DVR, NVR, sieťovej kamery, vysokorýchlostnej sieťovej kamery a dekodéra cez bezdrôtovú sieť, na prehrávanie súborov záznamu a vykonávať tiež ovládanie PTZ.
Asi preto!
Aplíkáciu odstráň - samotná aplikácia totiž potrebuje pre seba WiFi....
Laurinkai Ved to mam cez wifi. Nerozumiem tvojej odpovedi. Preco to mam odstranit? Len mi to nejako nejde pozerat v tom mobile. Pripaja sa a nakoniec mi napise, ze spojenie zlyhalo. A ja neviem, v com moze byt problem. WiFi je ok.
misoft https://itunes.apple.com/us/app/ivms...441697527?mt=8
Aplikácia na sledovanie zariadení s bezdrôtovým pripojením (kamery, DVR....) - využíva WiFi sieť pre seba.
Využíva i tvoju kameru - a rezervuje si sieť pre seba. Na skúšku - v nastaveniach mobilu ju skús zakázať - ak sa vtedy pripojíš na wifi a spustíš kameru a bude to fungovať - robí to táto aplikácia (to blokovanie).
Mimochodom - https://play.google.com/store/apps/d...mcu.iVMS&hl=sk - nie príliš lichotivé komentáre k aplikácii... I tam majú rôzne problémy.....
Máš potrebu sledovať nejaké služobné a iné kamery? Pretože na to je tá aplikácia určená, nie na zhotovovanie domáceho videa.
Laurinkai Uz mi to ide. Takze vdaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.