Zavrieť

Porady

Informácia ohľadom ZUNO banky

je ešte možné posielať peniaze z účtov ZUNO Banky keď 2.6.2017 oficiálne skončila banka? mám tu aj kópiu platby no číslo účtu sa mi nejako nepozdáva.
46c1d78d340c0d3e26841f3a8e3cf81b.jpg  
6 komentárov     zbaliť
kopretinka akože dotyčný tvrdí,že ti zo zuna poslal 1500eur?
Katy a R žeby účty neboli uvedené v tvare IBAN?? (včerajší dátum) - ale nemusela si ešte aj meno zverrejniť
kopretinka falošné meno aj falošná platba
vicktor NBS IBAN kalkulacka vravi "IBAN nie je možné prepočítať – chybne zadané základné číslo účtu" - ale to moze byt aj z dovodu zrusenia Zuno.
Vyrobil som si kontrolu na modulo11, ale teraz ju nemam pri sebe...
Tak som skusal a NBS IBAN kalkulacka vratila IBAN ked na konci miesto 48 som dal 52.
DomQa, ide o podvod.
Z neexistujuceho uctu sa neda platit ani z existujucej banky, nieto neexistujuceho Zuno.
Katy a R a keby to bolo zo Zuna do TTB včera poslané - tak dnes je to už na účte v TTB
vicktor Ano, tak jest, cca na poludnie.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vicktor je offline (nepripojený) vicktor

    ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    Netusim ci si platitel alebo prijemca. Ja som vyuzil ponuku TB a za 30 striebornych som k nim imigroval, ucet hodlam zrusit.
    Kamarat ma usmevny pribeh - vie ze Zuno mu k 31.3.2017 zatvorilo ucet, predtym vsetko poslal prec a cuduje sa nad platbami za energie, ze od neho dodavatelia nepozadovali. Odpoved bola - ved Zuno nam poslalo peniaze za nasu inkasnu vyzvu. Rozumej - ked uz ucet bol nulovy a mal byt neaktivny.
    Vyzera to tak procesy v Zuno nie su dost dobre koordinovane.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    DomQa3331 už som volala na Dialog Live
    kopretinka a? je tá platba ozajstná ?
    DomQa3331 už som to dole komentovala.
    Keď sa posiela vyššia suma ako 100 eur zo ZUNO tak sa to dá len cez Tatra banku už len. Musia to oni overiť. Niečo na ten spôsob keď som jej dobre rozumela.
    Takže asi nie nie je
    kopretinka zo Zuna sa nedá nič poslať,zuno neexistuje.
      zbaliť

    Katka6709 je offline (nepripojený) Katka6709

    Katka6709
    No my sme bold v TB dnes kvôli tomu istému, tiež dotyčná osoba tvrdila, že poslala peniaze na môj účet do neexistujúceho Zuna. Podľa TB sa platba musela vrátiť, pracovníčka to skontrolovala na nejakom "záchytnom" účte...

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    Nie je, zuno uz nefunguje, asi sa Ta niekto snazi oklamat.
    DomQa3331 volala som teraz do Tatra banky a keď sa posiela vyššia suma ako 100 eur zo ZUNO tak sa to dá len cez Tatra banku už len. Musia to oni overiť. Niečo na ten spôsob keď som jej dobre rozumela.
    vicktor Zo Zuno cez TB - ak tam ostali nejake zabudnute peniaze, moze byt.
    Ale vsak napis jasne - niekto od teba cosi chce a tvrdi ze poslal peniaze, alebo ty si naozaj peniaze dostala, len sa ti zda divne?
    Ak to prve tak never a cakaj na peniaze. Ci sa dockas, ukaze cas, davam tomu 1, max 2 dni. Ak to druhe, bud rada ze mas paniaze.
    Zuno skoncilo, limit 100 eur je nezmysel - to bol zasa "dobre informovany" kolcentrista.

    Informácia ohľadom ZUNO banky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.