Zavrieť

Porady

Odhláška z poistovní

Mozem odhlasit zamestnanca ku marcovému dátumu?
Aj napriek tomu že odvody isli až doteraz???
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Zamestnanec skončil PP v marci a vy ste odvádzali odvody? Zaujímavé z akého VZ? Alebo je to inak? Upresni.
    10 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Lienka1111 Samozrejme ze to nieje logicke...je mi to jasne. Jedna sa o syna konatela firmy, kde dnes dosiel a mi povedal, aby som ho ku marcovemu datumu odhlasila...
    Ci je to vobec mozne? Asi ano...len...??
    Tweety ak bol riadnym zamestnancom v PP, alebo dohodárom, mal mzdu alebo odmenu, odvádzali sa odvody, tak to možné nie je
    Lienka1111 Bol riadnym zamestnancom ano v PP....takze ho mozem odhlasit az teraz
    Tweety ak končí PP, potom k dátumu skončenia PP
    Lienka1111 Tak to mu asi neurobim radost...neda sa to ani takto, ze napr. ukoncil pracovny pomer a mi to zabudol povedat, alebo neviem...len uvazujem...
    Tweety To ste mu vyplácali mzdu aj keď už nepracoval či ako?
    Lienka1111 On tam bol len na par hodin mesacne....je to komplikovane, potrebujem z toho neako vyjst s rozumnou hlavou, hlavne aby to pochopil...
    Xanti No myslím, že nepracoval vôbec .. ved syn konateľa,
    veronikasad Dôvod, prečo to potrebuješ urobiť spätne? Lebo tu nejde len o odhlášku po termíne, ale aj opravné výkazy. A následne možná kontrola s pokutou za neskoré odhlásenie...
    Lienka1111 Takže som ho nakoniec odhlásila ku 31.5 a hotovo. Ešte mi ako naschvál nechce ani preposlat oznámenie do poistovne....
      zbaliť

    Odhláška z poistovní

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.