Zavrieť

Porady

Cesta do Osviencimu

Ahojte.Planujem ist teraz v juli do Osviencimu.Chcem sa spytat kto tam bol ako sa tam da platit?Myslim v Muzeu aj v Brezinke musim menit zlote ci beru aj Eura popripade karty aj na parkoviskach dik za odpoved
Naposledy upravil ivka70 : 05.07.17 at 13:44
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lisette je offline (nepripojený) lisette

    lisette
    Ahoj, my sme tam boli minuly mesiac, ale len sme prechadzali. Eurom mozes platit aj vstupne, aj parkovne! My sme si zamienali pre istotu, ale ani by nebolo treba. V restauraciach mozes platit kartou, ale samozrejme, co su tam bufetiky nejake priamo - parok v rozku, zmrzka, tak platis zlotym. Ak sa tam chystas niektory vikend, tak ani neviem, ci ti to radim...my sme sa chceli dostat do pracovneho tabora -cakacia doba bola 3 a pol hodiny!! Boli tam same autobusy s cestujucimi z roznych krajin, fakt des. Nakoniec sme sli len do Brzezinky, co je vlastne zadarmo, a odtial uz domov, lebo aj tak by nebol byval cas.Cez vikend to ale tak ci tak moc neradim, bolo to napraskane jedna radost.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    http://www.osviencim.sk/vstupne.php
    http://www.gabica.pyrel.net/jednoden...„po-novom“

    Bez nejakej hotovosti by som sa nikde nevybral...a ani na Slovensku tak nečiním.
    vicktor Bol som v Zakopanom (len jeden den) bez zlotych. Na parkovisku eur (netvrdim ze vsade), v restike karta, gyce na trhu som ignoroval. Urcite tam budu bankomaty.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.