Zavrieť

Porady

Registrácia na FS

Ak nám pridelili IC DPH, môzme sa registrovat na FS....staci vyplnit ten reg.formular co tam je, ci je potrebna aj Dohoda?
kn-alka jasné, že treba dohoda, aby ste dostali elektronický prístup
Lienka1111 dik
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    skús si trošku prečítať, aj na porada.sk je dosť informácií, takže použi vyhľadávač - okienko s lupou hore.. tu je pár informácií zo stránky FS:
    https://www.financnasprava.sk/_img/p...ouzivatela.pdf
    https://www.financnasprava.sk/sk/ele...pristupu-k-aes
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Lienka1111 VeĎ som čítala, len som chcela par jednoduchych krokov aby som to mala raz-dva...ale dik aj tak...
    Žabinka veď jednoduchšie ako je popísané v prvom linku, to snáď ani nejde.. máš tam presný postup s dvomi variantami, bez ZEP so ZEP.. ak chceš Dohodu, tak sa ťa týka prvý postup, bez ZEP.. po registrácii a aktivácii dostaneš ID, z druhého linku si vytlačíš Dohodu 2x, spolu s informačným mailom ideš na DU.. alebo toto všetko absolvuje konateľ/ak ide o sro, alebo ťa na to splnomocní - to už je v druhom linku..
    Lienka1111 Uz mi je to vsetko jasne, registracny formular vypisany, dohoda vytlacena..dik
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.