Zavrieť

Porady

exekucia zamestnanca ktory uz nie je zamestnancom

Dobry den. Dnes som si konecne kupil čitačku a prihlasil som sa do schranky firmy. kde som nasiel pozdrav od pana exekutora. Pozdrav bol doruceny 20.7 vratane doručenky.Jedna sa o našho zamestnancaa ktory ma nariadene zrazky zo mzdy , ale ku dnu 3.7 už dostal vypoved a nepracuje u nas. je nutne oznamit exekutorovi nejakym specialnym tlacivom ze už nieje našim zamestnancom. čo sa tyka tych troch dni tohto mesiaca musim niekde oznamit /SP/ ze ma zrazky? vyplatu už dostal aj za tieto tri dni v hotovosti. .alebo ako sa postupuje? nejakym sposobom so m odoslal dorucenku exekutorovi to znamena ze som to prebral akoze? inak exekucia od roku 2013 ..slovensky operator..suma 0,86e v sučastnosti s trovmi konania urokmi a všetkym 520e ...
3 komentárov     zbaliť
veronikasad Čiastku 0.86€ dal operátor vymahat exekutorovi?
ivka70 v roku 2013 to este mozne bolo, az od roku 2014 (asi od juna) nemozu prekrocit trovy exekutora vysku dlznej ciastky ....
Peter8006 no je to tak..tiez sa divim...a poradite mi ohladom tych vykazov alebo ako sa to nahlasuje?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dmc je offline (nepripojený) dmc

    dmc
    mimo temy ale ....ako.....sorry...ale kde to zijeme ked z dlznej sumy 0,86 € je exekucia vo vyske 520 €. Legalne vypalnictvo by som to nazval.
    Peter8006 tiez sa mi rozum zastavuje ked som to videl...clovek aby sa bal ci niekomu nevysi par centov..

    Letko je offline (nepripojený) Letko

    ...letom-svetom... Letko
    Ono to môže byť tak, že suma 0,86 je zostatok z dlžoby, ktorú ešte nesplatil.

    exekucia zamestnanca ktory uz nie je zamestnancom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.