Zavrieť

Porady

Zmyla sa mi farba z vlasov

Ahojte,asi pred mesiacom som si dala u kadernika nafarbiť vlasy,farba sa mi vymyvala no ja som si myslela,že je to normalne ale teraz ked prešiel mesiac aj viac a z mojich vlasov ide stale ostra červena farba a moje vlasy maju skoro prirodzeny odtien ako pred farbenim,som znepokojena a je mi to luto.Farba bola original-nezmyvatelna.Neviete čo mohlo zapričinit to,že mam skoro prirodzenu farbu? Kedže farby maju pekne dlhu dobu odrastat? Za každe zdôvodnenie dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Doba,kedy vlasy po farbeni velmi viditelne dorastali je uz davno fuc!!!
    Dnes sa pouzivaju farby,ktore su setriace k vlasom.Zial,rychlejsie sa vyzmyvaju.
    Hlavne "cervene" odtiene sa vyzmyvaju o dost rychlejsie,ako ine farby, s tym sa zmier.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Za mesiac by sa ti farba z vlasov zmyt nemala, to je cas na zmytie tak tonovacieho samponu (6-8 tyzdnov).
    Kadernicke sluzby, rovnako ako akekolvek ine sluzby, sa daju reklamovat.
    Preto je idealne ist do kadernictva, kdeti vlasy farbili a pobavit sa o tom s nimi.
    Ak islo o trvalu farbu, mala by este na vlasoch byt viditelna.

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Farby v kadernictvach su stavane tak, aby vydrzali len par umyti. Ved tiez musia z niecoho zit. Omnoho trvacnejsie su kvalitne farby v drogerii.

    Moja vlastna skusenost- tiez momentalne farbim do cervenkastych odtienov, z kadernictva vydrzi len par umyti.. Nic nevyreklamujes,nakolko ti povie, ze pouzivas zly sampon na dany typ farby..
    lujza.j A to pritom ..cervena ma silne pigmenty...zle sa ju da prebit inou...ja ked som sa chcela vratit k svojej hnedej...trvalo mi to dlho....ale ja len doma farbim....dlho som garniera....ale ta slaba...vratila som sa k švarckopf...ta ostala tusim najsilnejsia...a vlasy si umyvam svojim samponom...a drzi...
    Sisa 123 Nesúhlasím. Mám vlastnú skúsenosť. Farby v kaderníctve sú neni naschvál stavané tak, aby vydržali len chvíľu. Sú skrátka len šetrnejšie k vlasom. Kupovaná farba mi vlasy tak spálila, že kaderníčka skoro plakala keď to zbadala.....

    Maria_Ze je offline (nepripojený) Maria_Ze

    Maria_Ze
    Červené odtiene sa vymývajú najrýchlejšie, je to bežné. Farby z drogérie síce vydržia dlhšie, ale potom je zase problém z vlasov dostať ich zvyšky - vlasy môžu byť fľakaté apod., takže toto neriskovať.
    kopretinka Určite čakala 2,5roka na tvoju radu.
    Nevyťahuj staré témy.Potom sa odsúvajú tie nové dozadu.

    Zmyla sa mi farba z vlasov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.