Zavrieť

Porady

Farba vlasov a obočia.

Toto je skôr téma ako otázka :-D ... ale mám neskutočnú dilemu s tým, že:
Mám špinavý blond aj obočie aj vlasy. Neskutočne sa chcem dať na čierno, ale bojím sa, že budem vyzerať s prepáčením ako ko*** kvoli obočiu, ktoré mám dosť svetlé. Neviem čo mám robiť.. možno to bude vyzerať dobre..a možno nie. Fakt ma štve len to obočie. Netuším či si ho mám nafarbiť tiež alebo netuším fakt. Máte stým niekto nejaké skúsenosti alebo niečo podobné? ... ďakujem za odpovede a rady :-P.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Caseey čierny melír? V živote som to nevidel :-P

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    chlap ktorý si farbí-odfarbí vlasy nevyzerá ako ko..t, on ko..t je!!!!...mať tvoje problémy
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Caseey Tak ako hlavný gitarista v HardCorovej kapele si nemôžem dovoliť vyzerať, ako všetci ostatný :-)
    misoft Len tak sa opýtam - je farba vlasov a obočia taká dôležitá pre fungovanie kapely? Veď si pozri, ako vyzerali iné rockové kapely, boli tam blondiaci, čiernovlasí i ryšavci - a hrali dobre http://www.supermusic.sk/obrazky/2589876_acdc.jpg http://userserve-ak.last.fm/serve/_/...azareth+_2.jpg. Pochybujem, že farba vlasov a obočia nejako kvalitatívne prispeje tej kapele.
    Caseey Nič spoločné z chodom to nemá :-) .... akurat, chcem vyzerať inak ako ostatný its all...
    misoft Buď sám sebou - to sa lepšie znesie, ako byť nafarbený. Nemáš sa hanbiť za svoj vzhľad a zhadzovať sa nezmyselným machlením.
    alaya1 to je chlap???...fuuuha-))))), a to mam zato, ze nepozeram na nicky-)
    korela Vývoj nezastavíte, Sibyle zatiaľ všetko vyšlo. :-)
      zbaliť

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Problém ???

    Šak sa daj na podobu ´= kto si ?






    Sorry , ale neodolal som ...

    Ale k veci ....
    Či budeš vyzerať tak alebo onak , zistíš v podstate iba jedným spôsobom .
    Potom sa pozrieš do zrkadla a buď budeš spokojný , alebo nie .

    Na nete sú ale k dispo aj nejaké programy , kde si dáš nejaké foto ( hľadať ich ale nemienim ) a toto potom vidíš .
    buchač Jéžiškové husličky ....to snáď nie je ani možné ....
    V úplne inej téme chlapec dostal pravdu do ksichtu , tak sa teraz realizuje ....

    Neužitočné
    09.10.13 10:12
    minervacar

    Čisté psycho ....

    Ale aj beriem ...
    Veď keď sa jeden napráska studenými haluškami , tak sa to musí niekde aj prejaviť . Väčšinou to ide na hlavu ...
    Preto ja jem iba teplé halušky , nie sú vtedy škodlivé ...

    Farba vlasov a obočia.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.