Zavrieť

Porady

Vedúci vo výrobe

Dobrý deň,

potrebujem poradiť ohľadom zamestnanca ktorý má v PZ druh práce - Vedúci vo výrobe, charakteristika prace - práca vo výrobe, zodpovedný za podriadených zamestnancov vo výrobe, vedúci prac. zmeny. Tento zamestnanec bude odmeňovaný mesačnou mzdou 1000 €. Idem mi o jeho príplatky za nadčas, prípadne nočné a prácu vo sviatok. Môže mať tento zamestnanec v PZ zahrnuté, že jeho mesač. mzda je vrátane týchto príplatkov (nadčas, noc, sviatok)?? Samozrejme nadčasy do 150 hod. ročne.
Chcem to hlave, aby to bolo v poriadku, v prípade keby nás navštívila nejaká kontrola a aby sme ako firma nemali problém..
Zákonník prace som si čítala, ale chcem sa o tom ešte poradiť.

Ďakujem za každú odpoveď.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Moze mat pracu nadcas zahrnutu v mzde, ak bude s takou pracovnou zmluvou aj on suhlasit.
    Priplatky za nocnu pracu, pracu vo sviatok atd. mu ale musite vyplacat.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Janka45 Ok, dakujem.
    zmiatol ma jeden clanok na internete z tohto roka, v ktorom sa pisalo, ze vo mzde moze byt zahrnuty aj nocny priplatok a priplatok za sviatok...
    ivka70 mozno ma niekto opravi, podla mna vsak nemoze byt ....
    Janka45 Ok, dakujem
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.