Zavrieť

Porady

Odmena mentora

Prosím poradiť s vyplatením odmeny mentora :

podľa dohody s ÚPSVAR sme prijali dvoch zamestnancov na projekt praxou k zamestnaniu a pridelili im jedného mentora. Jeden zamestnanec predčasne ukončil PP 19.9.2017.

Mentor v dodatku k PZ mal uvedenú dobu mentorovania 6 mesiacov ( tá sa má skončiť v 01/2018)a výšku mesačnej odmeny, ktorá bude vyplatená po ukončení mentorovania.

Otázka:

1. z- teľ je povinný vystaviť nový dodatok k PZ a uviesť v ňom konkrétny dátum ukončenia 19.9.2017 mentorovania,

2. z- teľ vypláca mentorské za tohto zamestnanca , ktorý ukončil predčasne PP vo výplate za mesiac 9/2017?
3 komentárov     zbaliť
ivka70 Prestuduj si pravidla porady, otazky sa nezadavaju duplikovane len pretoi, ze ti od vcera od 21:42 nikto neodpovedal na tu prvu http://www.porada.sk/t301207-odmena-...ml#post2981963
Daniela12345 Ospravedlňujem sa, ale som včerajšiu otázku nenašla. Myslela som, že som ju zadala zle.
ivka70 Dost pochybujem, ze bez kopirovania by sa ti podarilo napisat od slova do slova rovnaku otazku ....
Svoje otazky najdes v liste Moje otazky hned pod hlavickou porady na hlavnej stranke. Na to, ze si tu 7 rokov, nemala by to buyt pre teba novinka.
Prvu otazku som uzavrela.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dalesi je offline (nepripojený) dalesi

    dalesi
    najlepšie je spojiť sa s vašim úpsvar, pretože ten rozhodne či preplatí odmenu za mentorovanie, nakoľko neboli dodržané podmienky zo strany zamestnanca, alebo je možné preobsadenie miesto novým zamestnancom.
    Daniela12345 Ďakujem za pomoc. Dnes počas dovolenky som to konzultovala s úradom.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.