Zavrieť

Porady

Vymeriavaci základ NP - pravdepodobný

Mám zamestnankyňu na rodičovskej celý 2005 až doteraz. Teraz ide na materskú s druhým dieťaťom. Potrebujem určiť vymeriavaci základ pravdepodobný, ale nie denný, ale za mesiac. Denný by som použila z predchádzajúceho obdobia, ale mesačný neviem. Ona totiž nemá mesačný plat, ale je odmeňovaná najmä percentuálne od tržieb. Ako určím ten mesačný vymeriavaci základ NP pravdepodobný?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jankasm je offline (nepripojený) jankasm

    jankasm
    Ela222
    Mám zamestnankyňu na rodičovskej celý 2005 až doteraz. Teraz ide na materskú s druhým dieťaťom. Potrebujem určiť vymeriavaci základ pravdepodobný, ale nie denný, ale za mesiac. Denný by som použila z predchádzajúceho obdobia, ale mesačný neviem. Ona totiž nemá mesačný plat, ale je odmeňovaná najmä percentuálne od tržieb. Ako určím ten mesačný vymeriavaci základ NP pravdepodobný?
    Väčšinou sa to robí tak, že napíšeš plat tej osoby, ktorý teraz pracuje na jej mieste. To je vlastne pravdepodobný plat, ktorý by zarobila keby u Vás pracovala.

    Vymeriavaci základ NP - pravdepodobný

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.