Zavrieť

Porady

Stravné lístky

Dobrý deň..
Prosím Vás, ako vypočítam ročný nárok zamestnanca na stravné lístky? Zamestnancovi dávame stravné lístky popredu plus za neodpracované dni im v nasledujúcom mesiaci stravné lístky strhávame... Chcem skontrolovať nárok zamestnanca, ktorý je dlhšie PN, ale nevychádza mi to, tak niekde robím asi chybu...

Vopred ďakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    evuš je offline (nepripojený) evuš

    evuš
    Nárok za rok 2017 je na 247 stravných lístkov /ak pracuje iba v pracovné dni/ mínus dni RD, PN, OČR, § .... musíš si to odkotrolovať po mesiacoch

    ..ale to iba v prípade, že nemáte kolektívnu zmluvu, smernicu a dávate stravenky i v iné dni..
    Naposledy upravil evuš : 06.11.17 at 08:09
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Emik27 Áno, ďakujem.. Takto to vyšlo aj mne Ale počítajú sa tam aj stravné lístky, ktoré sme vydali v januári mínus počet dní dovolenky v decembri??? Lebo bez týchto stravných lístkov by mi to sedelo
    evuš ..však v januári ste vydali stravenky na január nie ? mínus dni za RD v decembri...
    Emik27 Áno, a mám pocit, že mi to ten výpočet skresľuje... resp. do krátenia za neodpracované dni by som nemala počítať aj neodpracované dni v decembri...
    ZuzanaA Jasné, že nie. December je vysporiadaný v januári. Na január dostal plný počet lístkov. Tak keď to chcete prerátať v globále za rok 2017 vezmete pracovné dni 2017 mínus všetky neodrobené dni od 1/2017 do 12/2017.
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.