Zavrieť

Porady

priprava varenej stravy pre psov

ahojte, chcela by som poradit. dostala som napad na pripravu zdravej varenej stravy pre psov. Zatial by som chcela mat skor vyrobu a predaj cez internet s donaskou a casom ak by sa to rozbehlo tak predajnu tzv restauraciu pre psov. Viem ze na otvorenie je potrebna remeselna zivnost s vyucnym listom, ja ho bohuzial nemam ale moj partner ano. Chcela by som sa opytat na vas nazor a tiez ci by som mohla mat partnera len na papieri, ale vsetko od vyroby by som realizovala ja. Zatial som zamestnana a chcela by som to rozbehnut popri zamestnani aby som mala staly prijem a mohla mat financie na zaciatok. Dalsou otazkou je ze by som casom sla rada na matersku a ci mi zivnost popri zamestani ovplyvni vyssku materskej. dakujem za vase nazory a rady
Naposledy upravil ivka70 : 11.11.17 at 14:34 Dôvod: i
7 komentárov     zbaliť
buchač Hm...a čo sa stalo...svadobný salón nevyšiel ?
Choď veru čím skôr radšej na materskú...pri dieťati Ťa prejdú podobné nápady.
taiko prosim rozdel svoju otazku, lebo temy spolu nesuvisia
kopretinka ty si vážne myslíš,že nejaký majiteľ psa si bude kupovať čerstvú varenú stravu pre psa???? OMG
vicktor Nevidim to nerealne, ked so psami chodia aj do "salonov krasy".
Otazne je kolko takych bude a teda ziskovost tejto cinnosti.
kopretinka do salonu krásy sa chodí občas.Ona chce ponúkať cez internet čerstvú varenú stravu.Vieš si to predstaviť??Aby som si objednala a denne čakala,kedy mi to privezú?
nepíše,odkiaľ je.To mi bude voziť cez celú republiku?denne? to koľko bude ma aut a šoférov??
korela môžu zabezpečovať stravu napr. strážnym psom v objektoch, alebo si ľudia kúpia naraz viac balení a dajú zamraziť, zrejme to niekde aj videli, podľa mňa ide vždy o lepšie stravu ako granuly. ľudia majú na také veci, že sa druhým nesníva.
závisí od miesta podnikania.
mne sa páči každý ojedinelý nápad, vyskúšajú, uvidia. :-)
a bude závisieť od ceny a kvality, či sa uchytí.
cheri Všetky nápady sa cenia,no nie vždy sú realizovateľné. Tu síce môžeš dostať rôzne rady,no príprava stravy,nielen pre ľudí,ale i psov má svoje pravidlá,od preukazovania pôvodu surovín, skladovanie, balenie,hygienu,spôsobilosť a.p. asi bude lepšie tá MD ako to už vyššie niekto napísal.:-)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    priprava varenej stravy pre psov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.