Zavrieť

Porady

schválenie účtovnej závierky

prosím vás prebrala som účtovníctvo a za rok 2016 nebola schválená uzávierka, musí byť schválená do konca roka 2017 a uložená do 5 dní do registra? ďakujem
prosím potvrdí mi to niekto? ďakujem
Naposledy upravil yvica : 31.12.17 at 15:35
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    yvica to som čítala len neviem, či tomu rozumiem dobre, čiže ak by bola schválená uzávierka 31.12.17 - dnes posledný deň(schálená musí byť do roka od skončenia účt. obd. 2016???, tak uložiť do registra stačí do 5 dní alebo musí byť aj uložená do konca roka?
    startrun42195 takisto ma zaujíma jasná odpoveď, ja to zase chápem tak že 31.12.2017 je deadline na schválenie aj oznámenie, napr. A: nemôžem schváliť 20.12.2017 a oznámiť 31.12.2017 ... lebo nesplním 5 dní ale B: môžem schváliť+oznámiť 31.12.2017 ... C: nemôžem schváliť 31.12.2017 a oznámiť 5.1.2018, alebo nesplním deadline 31.12.2017. možne sa niekto vyjadriť?
    nikola245 ja tomu tiež tak rozumiem, že oznámená má byť najneskôr do 31.12.2017. Tiež som to zle pochopila na prvý krát - myslela som, že má byť schválená do 31.12.2017 a oznámená do 5 prac. dní - a oznámila som až 1.1.2018 a teraz sa bojím, čo z toho bude.
      zbaliť

    schválenie účtovnej závierky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.