Zavrieť

Porady

Dôvodova sprava ku koncesionarskym poplatkom

kontroverzné stanovisko RTVS je podľa mňa odporujuce samo sebe, tak ako píšu iní poraďaci. Skusila som napisť znovu do RTVS kde som odcitovala aj dôvodovu správu k zákonu. Javí sa to ako zrejmé prekrúcanie zákona keď v roku 2015 infromovlo samo RTVS na webovej stránke že za dohodarov sa neplatí a v roku 2017 už informuju inak. Link na tú pôvodnu informáciu je sptále dostupný ... Taktiž je zaujíavé že u firiem ktoré už vtedy mal idohodárov nevykazuju nedoplatky ... aj môjmu klientovi to v predpise platieb upravili až ked som sa ja ( inciatívny blbec) ohlásila že maju chybu v otázkach a odpovediach . Do vtedy mal predpis bez dohodárov, a po mojej otázjke si preverili na socialke počet dohodárov a predpis zvýšili ... a to je celé divné veď tie udaje maju aj na iných firmách ... vyčkávajú ? Vyrubia to dodatočne ? Alebo skušajú kto kapituluje a bude poctivo platiť ?
Naposledy upravil ivka70 : 11.01.18 at 16:18
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vicktor je offline (nepripojený) vicktor

    ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    Mozno v jednej firme maju interny predpis ze dohodari su tiez povinni pozerat telku v pracovnom case a v inej firme taky predpis nemaju.
    Naposledy upravil vicktor : 12.01.18 at 07:23

    Dôvodova sprava ku koncesionarskym poplatkom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.