Zavrieť

Porady

Mylná pošta ...?

Dostala som takúto SS, nerozumiem asi podstate problému, žiadne požiadanie, len okopírovaný príspevok s názvom : Hnilá chatrč

Pôvodca textu príspevku: panacik
Príjemný večer.
Chcela by som kúpiť starý hnilý dom na rozpadnutie, na 9árovom pozemku.
Pani, ktorá figuruje na liste vlastníctva ako jediný vlastník je po porážke a je ochrnutá na jednu stranu.
Nehnuteľnosť predáva syn s tým, že má vraj splnomocnenie. PROSIM : ako zistím, že syn nešpekuluje a možno matka ani nevie že sa to predáva ????
Ešte prosím : ten dom je zo surovej tehly, bez omietok, bez okien, bez priečok, len obvodové múry a strecha.
Viete mi poslať VZOR kúpnej zmluvy na takýto typ nehnuteľnosti ???
Treba k zmluve aj nejaký pôdorys alebo fotky tej chatrče ???
DAKUJEM PEKNE. panačik


Aj Vy ste našli v SS niečo podobné?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    Nedostal som zatiaľ takú správu. Ale určite by som vôbec nereagoval na niečo také
    Po "nákuku" do verejného profilu neviem čo si o odosielateľovi vôbec myslieť

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Asi sme dostali večer iba prítomní, klikol na nicky prihlásených odhadujem....nereagovala som...na teké čudá nereagujem nikdy

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Pravdepodobne áno, reagoval na nicky. Ja som zareagovala, moja odpoveď - cez SS odpovedám len priateľom.
    Nuž nie každý má zmysel pre cit, alebo to nazvať inak?

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Mas pravdu, su ludia, ktori nemaju oci. A vyskytuju sa v kazdej skupine, neviem, preco by Porada mala byt vynimkou. Tiez si myslim, ze to treba odignorovat.

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Ja som bola oslovená 4x,ale nehľadala som v tom nič zlé. Išlo o Starú herku-auto za 10000.-,potom o pozemok a teraz o Hnilú chatrč a priznám sa, že ten štvrtý problém som si ani nezapamätala. Myslíte,že sleduje niečo zlé? Myslela som , že potreboval/a rýchlo pomoc. Možno sa k tomu vyjadrí aj panáčik:p

    janasv je offline (nepripojený) janasv

    janasv
    Ja som zas dostala ponuku na strašne veľa receptov, najmä na guláše od Libora4...... Nu, što teper s etim?

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    janasv
    Ja som zas dostala ponuku na strašne veľa receptov, najmä na guláše od Libora4...... Nu, što teper s etim?
    Začni variť a poriadať víkendové gulášpárty.:p

    Orim je offline (nepripojený) Orim

    Orim
    Mne chodí stále niečo do pošty na emaily. Ak je to od niekoho koho nepoznám a má to prílohu, zásadne to neotváram a podľa príspevku ak je to v angličtine tak mažem všetko. Môže v tom byť aj nejaký ... ja neviem čo ?

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    janasv
    Ja som zas dostala ponuku na strašne veľa receptov, najmä na guláše od Libora4...... Nu, što teper s etim?
    Tie guľáše by som aj brala, ale nie len recepty a nielen cez SS! Ale pekne uvarené s hrncom...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.