Zavrieť

Porady

Ako zabranit smejdom?

Mam tel. cislo z ktoreho vola smejd.Co mozem spravit, aby tento smejd nenarobil este viac skody, keby volal dovercivemu dochodcovi? Da sa to niekde zverejnit?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    su stranky, kde mozes hodnotit telefonne cisla, daj si vyhladat napr.: kto mi volal ... a tam mozes napisat, co je to za cislo a upozornit nan ....
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    jslancik to je jediná možnosť. ale pre spomínanú cieľovú skupinu je to úplne nepodstatné, žiaľ.
    ivka70 to je pravda, ale aspon nejaka moznost informovat inych ...
    kopretinka ale ľudia,čo podľahnú šmejdom,na také stránky nechodia
    mimaMM Nasla som, ze to cislo otravuje ludi uz od r. 2013
      zbaliť

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Cislo mozes v telefone zablokovat.Ak to telefon neumoznuje,tak cislo ulozit do kontaktov a namiesto mena napisat "nezdvihat".

    Ale takto sa zbavis jedneho tel.cisla,nie vsetkych.Takze je dolezite dovercivym dochodcom vysvetlit a casto pripominat,ze bud nemaju zdvihat nezname cisla,alebo sa na nic nedat nahovorit bez predosleho vysvetlenia od najblizsej rodiny.

    My sme nasu babku naucili odpovedat takym stylom "dakujem za ponuku,ale ja sa musim nasjkor poradit so svojimi detmi, a ked budem mat zaujem, tak vam zavolam". Zabera to .-)
    bettylou poznám účinnejšiu odpoveď - .... len nemôžem napísať, ale zaberá

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Nie, za svoju blbosť je každy sám zodpovedný.

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    zablokuj si to číslo v telefóne a svojich príbuzných vyššej vekovej kategórie dôkladne a neustále upozorňuj a kontroluj.

    vicktor je offline (nepripojený) vicktor

    ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    Vsetkych dovercivych dochodcov urcite neobranis.
    Ak ti zalezi na vlastnych, tak poucit, vysvetlit, ...
    Ja som mame schoval OP, aby nieco nepodpisala.
    Bola uz len doma, von "chodila" len v mojom doprovode k lekarovi a pod.

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    Mám kolegu, ktorý ich drží na telefóne slušnou formou aj 40 minút. Máme zábavu...

    Hlasovalo 4 pouzivatelov

    Užitočné (1)
    Ing. Ľubomír Janoška
    Neužitočné (1)
    Nevhodné (1)
    Spam (1)
    -2
    mimaMM Dobry napad.
    bodliak Najviac trpia tí, ktorých hovor je nahrávaný. Nemôžu vynadať, nemôžu len tak tresknúť telefónom, a keď sa kolega živo zaujíma o každý detail ponuky, množstvá, farby, dodacie podmienky, atď, tak musia odpovedať, a už počuť, ako ich ide rozhodiť od jedu... Predpokladám, že po takomto telefonáte agent potrebuje aspoň pol hodinu pauzu.

    Ako zabranit smejdom?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.