Zavrieť

Porady

Dovolenkový nárok pri výpovedi

Prosim o radu ci spravne konam, Kolegyna podala vypoved s dohodou k 28.2.2018 mala PP na dobu neurcitu. Má narok na dovolenku aj na tento rok na dva mesiace ? ztoho bola od 8.2 do 21.2 na PN od janurara odrobi len 32 dni . Kolko ma narok? dakujem
3 komentárov     zbaliť
veronikasad Koľko má rokov?
olgy 47 rokov
veronikasad +5 dní je dodatkova dovolenka? Aké sú podmienky keď odpracuje len časť roka?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Výpoveď dohodou neexistuje, buď Dohoda o skončení PP alebo Výpoveď. Napíš koľko dní odpracovala, koľko bola DPN. Lebo ak PP končí 28.2., má nárok na 1/12 z ročného nároku len či je s tým ukončením PP tak..
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    olgy Bola spísana Dohoda podľa §60 k 28.2.2018. odpracovala 32 dni za dva mesiace , lebo od 8.2 do 21.2 bola DPN tzn za 01/2018 22 dni a 02/2018 len 10 dni . .Za január 2,5 dňa nakolko mame kolektivnu zmluvu +5 dni tzn na jeden mesiac ma narok 2,5 dňa ale na na február ma narok
    Katy a R nie za január a február - nepočítaš pomernú časť dovolenky, ale dovolenku za odpracované dni! Ak robíš mzdy - musíš toto vedieť! a tiež ako je to s dodatkovou D - viď ZP
    Tweety Ku dátumu skončenia PP je jej nárok vo vỷśke 2,5 dňa. To je 1/12 za 0dpracov. 21 dní.
      zbaliť

    Dovolenkový nárok pri výpovedi

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.