Zavrieť

Porady

Objekt na individualnu rekreaciu vs budova pre sport a rekreacne ucely

Dobry den, prosim poradte. Mame objekt na individualnu rekreaciu v extravilane ku ktoremu sme robili pristavbu. Pozemok je vedeny ako zahrada o rozlohe 930 m2 Kompletny objekt aj s pristavbou ma 99m2 cize je tam prekrocenie o 6m2 v ramci normy o zastavanie 10% pozemku. Stavebny urad nam nechce dat kolaudacne rozhodnutie kvoli prekroceniu stavby. Susedia ale maju vydane kolaudacne rozhodnutie aj napriek tomu ze maju mensie pozemky a vacsie stavby ( nap. 800m2 zahrada a stavba 120m2) Oni vsak maju stavbu vedenu ako budovu pre sport a rekreacne ucely. Moja otazka je ci viem stavbu nejakym sposobom prekvalifikovat prave na budovu pre sport alebo ako by som mala postupovat. Dakujem za kazdu radu.
Miloš Mičega - CIMOM TN Pristavbu ste robili na základe povolenia stavebného úradu, alebo ... ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Objekt na individualnu rekreaciu vs budova pre sport a rekreacne ucely

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.