Zavrieť

Porady

Elektronické podanie DP za 2017 pre s.r.o. bez zaručeného elektronického podpisu?

Som s.r.o. registrovaná podľa §7a zákona o DPH a z toho dôvodu - kvôli podávaniu súhrnného výkazu - mám od roku 2011 uzatvorenú dohodu s finančnou správou o podávaní elektronických dokumentov bez zaručeného elektronického podpisu.

Rád by som sa opýtal, či môžem takýmto spôsobom podať aj teraz po novom daňové priznanie za 2017, ktoré musí už byť podané elektronicky.

Na stránke finančnej správy sa píše, že po novom už nemôžu nové s.r.o. uzatvárať s finančnou správou dohodu o podávaní elektronických dokumentov bez zaručeného elektronického podpisu, ale nikde sa tam už nepíše, že či tie s.r.o., ktoré takúto dohodu majú z minulosti, môžu, alebo nemôžu podať elektronicky DP za 2017 z využitím tejto už existujúcej dohody?!?

Ďakujem.
Naposledy upravil flector : 09.03.18 at 07:02
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kn-alka je offline (nepripojený) kn-alka

    Jarka jméno mé :) kn-alka
    existujúce dohody sú platné, len nové sa už neuzatvárajú.

    Normálne podávaš DP elektronicky, tvoj prístup je aktuálny.

    Elektronické podanie DP za 2017 pre s.r.o. bez zaručeného elektronického podpisu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.